Vitesse
Onaangewezen:
1. P. Voskamp, Deventer
2. Lotte Eijerkamp, Brummen
3. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
4. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
5. Comb. Zwieko, Wageningen
6. P. Breman, Genemuiden
7. M. Sangers/Paul Ung, Eefde
8. J.A. Herssenberg, Harderwijk
9. J. Groenen, Ooij bij Nijmegen
10. H. Scheffel, Elburg

Aangewezen:
1. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
2. J.A. Herssenberg, Harderwijk
3. C.J. Veraart, Dodewaard
4. G. Beelen & Zn, Hierden
5. Anton Hendriksen, Ede
6. M. Sangers/Paul Ung, Eefde
7. J. van de Streek, Oldebroek
8. Lotte Eijerkamp, Brummen
9. Mark van den Berg, IJsselmuiden
10. Comb. Zwieko, Wageningen

Midfond
Onaangewezen:
1. Comb. Zwieko, Wageningen
2. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
3. P. Voskamp, Deventer
4. H. Scheffel, Elburg
5. Mark van den Berg, IJsselmuiden
6. W. & F. Ebben, Beneden-Leeuwen
7. Wulf van Laar, Elst Ut.
8. Lotte Eijerkamp, Brummen
9. R. Wolf, Wapenveld
10. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen

Aangewezen:
1. Wulf van Laar, Elst Ut.
2. Comb. Zwieko, Wageningen
3. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
4. C. Walda, Zwolle
5. R. Wolf, Wapenveld
6. H. IJzerman, Wapenveld
7. P. Breman, Genemuiden
8. B. van Zeist en Zn, Apeldoorn
9. Mark van den Berg, IJsselmuiden
10. H&J&L. van den Berg, Apeldoorn

Eendaagse fond
Onaangewezen:
1. Alwin Petrie, Brummen
2. Gerard van den Berg, IJsselmuiden
3. Peter Pennekamp, Westervoort
4. L. Timmer, Zwolle
5. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
6. A. Klaassen, Ochten
7. Jan Leusink, Wezep
8. C. Walda, Zwolle
9. H&J&L. van den Berg, Apeldoorn
10. G. Visser, Groessen

Aangewezen:
1. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
2. H&J&L. van den Berg, Apeldoorn
3. C.J. Veraart, Dodewaard
4. L. Timmer, Zwolle
5. Lotte Eijerkamp, Brummen
6. Comb. Deinema-Kruisweg, Zwolle
7. Jan Leusink, Wezep
8. Peter Pennekamp, Westervoort
9. A. Klaassen, Ochten
10. D. Beelen, Doornspijk

Marathon
Onaangewezen:
1. T. Koele & Zn, Wezep
2. Nico Jan Koenders, Westervoort
3. A. Driessen & Zn, Wijchen
4. Marcel Jansen, Ewijk
5. A.J. van Dam, Hattem
6. Th. Van Oss, Afferden
7. Bas Jansen, Zutphen
8. Arjan Beens, Genemuiden
9. Aart Hup, Oene
10. Arjo Witkamp, Harderwijk

Aangewezen:
1. Nico Jan Koenders, Westervoort
2. Marcel Jansen, Ewijk
3. Bas Jansen, Zutphen
4. Arjo Witkamp, Harderwijk
5. A.J. van Dam, Hattem
6. T. Koele & Zn, Wezep
7. G.J. van Vilsteren, Zwolle
8. Comb. Ter Beek, Biddinghuizen
9. Comb. Ten Cate, Hattemerbroek
10. A. Driessen & Zn, Wijchen

Jong Vitesse
Onaangewezen:
1. Martin & Lars Koster, IJsselmuiden
2. H.P.M. Jordens, Velp
3. C.J. Veraart, Dodewaard
4. W. Schuurman & Znn, Wapenveld
5. B.J. van de Sluis en Zn, Genemuiden
6. Comb. Huisman, IJsselmuiden
7. P. Breman, Genemuiden
8. Lotte Eijerkamp, Brummen
9. A, van Riesen, Genemuiden
10. Jari van de Peppel, Wageningen

Aangewezen:
1. Maaike Petrie jl., Brummen
2. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
3. Bert Eikelboom, Heerde
4. A, van Riesen, Genemuiden
5. P. Breman, Genemuiden
6. S. Homan, Dodewaard
7. G. Huizinga, Hattem
8. Arjan ten Kleij, Lemelerveld
9. Comb. Huisman, IJsselmuiden
10. H. van den Brink, Ede

Jong Midfond
Onaangewezen:
1. H. Scheffel, Elburg
2. Comb. Ebben, Boven-Leeuwen
3. Alwin Petrie, Brummen
4. Wulf van Laar, Elst Ut.
5. C. den Ouden jr., Harderwijk
6. A. Peters, Zwolle
7. Lotte Eijerkamp, Brummen
8. Comb. Lokhorst, Doornspijk
9. G.J. Beens, Genemuiden
10. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen

Aangewezen:
1. Alwin Petrie, Brummen
2. Arjan Beens, Genemuiden
3. A. Peters, Zwolle
4. J. van Dijk, Eerbeek
5. Wout Schoonhoven, Wezep
6. C. den Ouden jr, Harderwijk
7. Comb. Ebben, Boven-Leeuwen
8. Wulf van Laar, Elst Ut.
9. Aart Hup, Oene
10. Gebr. Timmer, Ingen

Natoer
Onaangewezen:
1. Lotte Eijerkamp, Brummen
2. Joep Bodelier, Apeldoorn
3. J.A. Herssenberg, Harderwijk
4. D. Veldhuisen, Ede
5. D.G. de Greef, Lienden
6. Van Olderen & Meuwsen, Bemmel
7. C. Walda, Zwolle
8. Joop Groenen, Ooij bij Nijmegen
9. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
10. H. Blankestijn, Apeldoorn

Aangewezen:
1. G. van ‘t Hof, Oldebroek
2. Van Olderen & Meuwsen, Bemmel
3. D. Veldhuisen, Ede
4. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
5. P. Voskamp, Deventer
6. C. Walda, Zwolle
7. Joop Groenen, Ooij bij Nijmegen
8. Rene van Zadelhoff, Bemmel
9. C. Terschegget, Elst Ut.
10. D.G. de Greef, Lienden

Generaal Snelheid
Onaangewezen:
1. Lotte Eijerkamp, Brummen
2. H. Scheffel, Elburg
3. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
4. Comb. Huisman, IJsselmuiden
5. C.J. Veraart, Dodewaard
6. Comb. Lokhorst, Doornspijk
7. P. Breman, Genemuiden
8. C. den Ouden jr.
9. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
10. Comb. Zwieko, Wageningen

Aangewezen:
1. v/d Woestijne & Zn, Opheusden
2. Comb. Zwieko, Wageningen
3. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
4. Lotte Eijerkamp, Brummen
5. Wulf van Laar, Elst Ut.
6. C.J. Veraart, Dodewaard
7. G.J. Wolff & Zn, Hattemerbroek
8. R. Wolf, Wapenveld
9. Henri Zwijnenberg, Olst
10. A. van Riesen, Genemuiden

Duifkampioenschappen
Vitesse: Lotte Eijerkamp, Brummen (7-1819934)
Midfond: W.E. van Laar, Elst (U) (6-1324644)
Eendaagse fond: H&J&L van den Berg (5-1358080)
Meerdaagse fond: A.J. van Dam, Hattem (6-1097494)
Jonge Duiven Vitesse: Cor & Greet de Wit, Opheusden (9-1490963)
Jonge Duiven Midfond: Alwin Petrie, Brummen (9-1417339)
Natoer: G. van ’t Hof, Oldebroek (8-1613565)
Generaal Snelheid: Lotte Eijerkamp, Brummen (7-1819934)

 

Tips bij kampioenschappen

Kijk in het archief om de kampioenschappen van voorgaande jaren nog eens te bekijken.