J37 Melun 15-09-2018
   
,
R. de Graaf, Heerde (1ste Regio Noord tegen 504 duiven)

Combinatie Ebben, Boven-Leeuwen (1ste Regio Zuid tegen 791 duiven)
J36 Troyes 08-09-2018
 Troyes Steffan Willems JPEG J33 Lotte eijerkamp 2 
Steffan Willems, Epse (1ste Regio Noord tegen 1.727 duiven) Lotte Eijerkamp, Brummen (1ste Regio Zuid tegen 2.216 duiven)
J35 Nanteuil le Hadouin 01-09-2018
Huisman txt 18 11   
 Comb. Huisman, IJsselmuiden (1ste Regio Noord tegen 2.453 duiven) K. van Binsbergen, Ochten (1ste Regio Zuid tegen 2.968 duiven)
J34 Peronne 24-08-2018
 J. vd steeg noord winnaar J33 Lotte eijerkamp 2 
 J. van de Streek, Oldebroek (1ste Regio Noord tegen 2.976 duiven) Lotte Eijerkamp, Brummen (1ste Regio Zuid tegen 3.195 duiven)
J33 Laon 18-08-2018
Steffan Willems Winnaar J34 Noord JPEG  J33 Lotte eijerkamp 2 
 Steffan Willems, Epse (1ste Regio Noord tegen 5.167 duiven) Lotte Eijerkamp, Brummen (1ste Regio Zuid tegen 4.942duiven)
A31 Cahors 03-08-2018
 

(1ste Afdeling tegen duiven)
A30 Bergerac 27-07-2018
 

(1ste Afdeling tegen duiven)
E29 Chateauroux 21-07-2017
 Foto elbertsen elburg JEPG  E29 Eijerkamp
G. Elbertsen, Elburg (1ste Regio Noord tegen 1.824 duiven) H. en E.J. Eijerkamp, Brummen (1ste Regio Zuid tegen 2.067 duiven)
A28 Orange 13-07-2018
 
(1ste Afdeling tegen duiven)
E27 Bourges 07-07-2018
foto vd haar Genemuiden JEPG   
A. van der Haar, Genemuiden (1ste Regio Noord tegen 2.070 duiven) A. Klaassen, Ochten (1ste Regio Zuid tegen 2.242 duiven)
A27 Dax 06-07-2018
 Winnaar Dax vd Gunst JPEG
Comb. de Gunst, `t Harde (1ste Afdeling tegen 958 duiven)

E25 Chateaudun 23-06-2018
foto vd haar Genemuiden JEPG   
A. van der Haar, Genemuiden (1ste Regio Noord tegen 2.160 duiven) W. & F. Ebben, Beneden-Leeuwen (1ste Regio Zuid tegen 2.878 duiven)
A25 Perigueux 22-06-2018
 

(1ste Afdeling tegen duiven)
M24 Nanteul la Hadouin 16-06-2018
G.vandeberg txt  M24 Eijerkamp Nanteuil 
Gerard van den Berg, IJsselmuiden (1ste Regio Noord tegen 4.564 duiven) H. en E.J. Eijerkamp, Brummen (1ste Regio Zuid tegen 4.305 duiven)
A24 St. Vincent 15-06-2018
 

(1ste Afdeling tegen duiven)
M23 Laon 10-06-2018
D. Beelen JPEG
D. Beelen, Doornspijk (1ste regio Noord tegen 4.182 duiven)
E23 Gien 09-06-2018
 Bram Scherpenzeel winnaar Gien Noord JPEG  
Bram Scherpenzeel, Twello (1ste Regio Noord tegen 2.608 duiven) Rien Weijers, Groesbeek (1ste Regio Zuid tegen 2.998 duiven)
M22 Soissons 02-06-2018  
J. Peppelenbosch JPEG  
J. Peppelenbosch, Deventer (1ste Regio Noord tegen 8.899 duiven) Brain Sangers, Eefde (1ste Regio Zuid tegen 8.001 duiven) 
A22 Limoges 02-06-2018
 Comb Romb doesburg Limoges
Gebr. Romb, Doesburg (1ste Afdeling tegen 1.678 duiven)

E21 Pithiviers 26-05-2018
 J. Schaftenaar winaar Pithiviers Noord JPEG  
J.D. Schaftenaar Jr. (1ste Regio Noord tegen 3.191 duiven) A. Klaassen, Ochten (1ste Regio Zuid tegen 3.508 duiven)